Malowanie wnętrz i fasad

Posiadamy duże doświadczenie w malowaniu ścian, fasad oraz drewna.

Aby farba dobrze trzymała się powierzchni i nie było problemów z jej szybkim ścieraniem lub co gorsza odpadaniem należy zadbać o odpowiednio oczyszczoną ścianę. Jeśli stary tynk się sypie albo odpada w kilku miejscach należy go bezwzględnie skuć i nałożyć nowy. Jeśli w ścianie mamy nieliczne ubytki należy je zaszpachlować odpowiednio dobraną do tego masą. Aby zacząć malować powierzchnia musi być idealnie gładka.

O ile przy wyborze taśmy i folii malarskiej nie ma zbyt dużo problemów tak już dobór farby która w stu procentach spełni nasze oczekiwania oraz odpowiednie akcesoria, dzięki którym uzyskamy satysfakcjonujący nas efekt nie są tak łatwym wyborem. Narzędzia należy dopasowywać do struktury powierzchni jaką chcemy pokryć farbą. Zdajemy sobie sprawę, że ogromny wybór produktów na rynku nie ułatwia sprawy, dlatego też nasi fachowcy chętnie służą radą przy wyborze arsenału do malowania. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy jakie produkty warto polecić a na które należy uważać.

Zależy nam na jak najlepszej trwałości farby na pokrytej powierzchni oraz perfekcyjnym wyglądzie ściany aby mogła ona cieszyć państwa oczy przez długi czas.

Gwarantujemy staranne i sumienne wykonanie zlecenia.